KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Tıp Fakültesi

Online Soru Bankası Programı Yazılım Ekibine Teşekkür-24.11.2021

Tıp Fakültelerinde yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri içerisinde “Ölçme ve Değerlendirme” çok önemli bir yer tutmaktadır. Bu kapsamda Üniversitemiz Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından bir Online Soru Bankası Programı hazırlanmış olup, hizmete sunulmuş ve Öğretim Üyelerimiz tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.


Tıp Fakültesi Yönetimi ile Tıp Fakültesi Online Soru Bankası Programı Yazılım Ekibi 23 Kasım 2021 Salı günü Dekanlık Makamında bir araya geldiler. Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Mehmet BEKERECİOĞLU, Fakültemizin eğitim öğretim faaliyetlerine yapmış oldukları bu değerli katkılardan, göstermiş oldukları özverili çalışma ve emeklerinden dolayı kendilerine teşekkür ederek Üniversitemiz Bilgi işlem Daire Başkanı Dr. Öğr. Üyesi. Mücahit GÜNAY, Yazılım Teknolojileri Şube Müdürü Müh. Timuçin ÇOT ve Öğr. Gör. Barış BABÜROĞLU’na plaket ve teşekkür belgeleri takdim etti.


Hizmete sunulan Tıp Fakültesi Online Soru Bankası Programının Öğretim Üyelerimize ve Öğrencilerimize hayırlı olmasını diler, Üniversitemiz Bilgi işlem Daire Başkanlığına yaptıkları bu değerli çalışmadan ve emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.