KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Tıp Fakültesi

Personelimiz Cuma Nurdoğan Arslan Emekli Oldu-13.10.2021

Fakültemizde uzun yıllar Bölüm Sekreterliği görevini başarı ile yürüten ve emeklilik hizmet süresini başarıyla tamamlayan Personelimiz Cuma Nurdoğan ARSLAN 16 Temmuz 2021 tarihi itibariyle emekliliğe ayrılmıştır.


Dekan Yardımcımız Prof. Dr. İsrafil ORHAN, Fakülte Sekreterimiz Ali Rıza BEKLER ve Fakültemiz çalışanlarının katılımıyla Fakültemiz Dekanlığında düzenlenen bir törenle kendisine emeklilik plaketi takdim edilen personelimiz Cuma Nurdoğan ARSLAN’a emeklilik hayatında sağlık ve mutluluk dileklerinde bulunuldu. Cuma Nurdoğan ARSLAN da “Tıp Fakültesi Dekanlığındaki hizmet ve çalışmalarını takdir edip bu takdirlerini bir plaket ile taçlandıran saygı değer, güzide Tıp Fakültesi Dekanlık yöneticilerine teşekkür eder şükranlarımı sunarım. Tıp Fakültesinde görev yapmakta olan çok kıymetli hocalarımıza ve mesai arkadaşlarıma çalışma hayatlarında başarılar ve kolaylıklar dilerim” diyerek duygu ve düşüncelerini ifade etti.


Cuma Nurdoğan ARSLAN’a hizmetlerinden dolayı çok teşekkür eder, Tıp Fakültesi ailesi olarak kendisine sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir emeklilik hayatı dileriz.