KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Tıp Fakültesi

KSÜ Tıp Fakültesi Hastanesine “Bayram” Ziyareti-17.05.2021

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can ve Alpedo Kervan Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, Ramazan Bayramı münasebetiyle KSÜ Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesini ziyaret ederek tedavi gören vatandaşlara ve sağlık çalışanlarına tatlı ikramında bulundular.

Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Bekerecioğlu, Başhekim Doç. Dr. Ökkeş Bilal ve hastane müdürleri tarafından karşılanan Milletvekili Sezal, Rektör Can ve Sami Kervancıoğlu, sağlık çalışanlarına ve hasta yakınlarına Alpedo Kervan Lezzet Grubu tarafından hazırlanan tatlıları ikram ettiler.

Ziyaretle ilgili konuşan AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal, “Sağlık çalışanlarımız ile hem bayramlaşmak hem de onların gönüllerini yapmak adına tatlı ikramında bulunduk. Vesile olan Sami Bey’e ve destek olan Niyazi Can Hocamıza teşekkür ediyorum. Tüm Kahramanmaraşlı hemşerilerimin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum.” dedi.

Ziyaretler sırasında bir açıklama yapan Rektör Prof. Dr. Niyazi Can, Koronavirüs (COVID-19) salgını ile mücadele kapsamında tüm dünyanın olduğu gibi ülkemizin de zor bir dönemden geçtiğini belirterek, özellikle bu sürecin tüm zorluklarını yakından hisseden sağlık çalışanlarına fedakârâne hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Rektör Can, konuşmasında "Hastanemizde bayram ikramı geleneğimizi sürdürme adına Sami Kervancıoğlu Bey’in ikramlarını sağlık çalışanlarımızla paylaştık. Kendisine ve Kervan ailesine teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

Alpedo Kervan Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu da yaptığı açıklamada, “Kervan Lezzet Grubu olarak Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Niyazi Can ve Sayın Milletvekilimiz Mehmet Cihat Sezal ile beraber hastanemizde sağlık çalışanlarımızın bayramını kutladık. Hazırlanan tatlılarımızı ikram ettik. Fedakârca çalışan sağlık çalışanlarımız ile bayramlaşıp sohbet ettik. Güzel bir gün geçirdik. Tüm sağlık çalışanlarımız ve Kahramanmaraşlı hemşerilerimizin Ramazan Bayram’ını kutlarım ” dedi.