KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Tıp Fakültesi

Fakültemiz Personellerine İftar Yemeği Programı Düzenlendi-31.05.2019

Fakültemiz Yönetimi tarafından öğretim üyeleri ve idari personellerin katıldığı bir İftar Yemeği Programı düzenlendi. Yoğun bir katılımın olduğu İftar Programı 30 Mayıs 2019 Perşembe günü Kervanhan Tesislerinde yapıldı.

Programda bir konuşma yapan Fakültemiz Dekanı sayın Prof. Dr. Kamile GÜL katılımcılara teşekkürlerini iletti.

Fakültemizde 20 hizmet yılını dolduran Prof.Dr. İlhami Taner KALE ve Prof.Dr. Sefa RESİM hocalarımıza Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Zekeriya PAK ve Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Kamile GÜL tarafından çiçek ve plaket takdim edilerek değerli hocalarımıza fakültemize yapmış oldukları katkı, hizmet ve çalışmalarından dolayı teşekkür edildi.

Ayrıca, Tıbbi Mikrobiyoloji Laboratuvarı’nın TÜRKAK TS EN ISO 15189 Akreditasyonu ile Fakültemize sağladıkları katkılardan dolayı Prof.Dr. Murat ARAL ve Doç.Dr. K. Tülay YALÇINKAYA hocalarımıza Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Zekeriya PAK ve Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Kamile GÜL tarafından çiçek ve plaket takdim edilerek değerli hocalarımıza fakültemize yapmış oldukları katkılarından dolayı teşekkür edildi. Prof.Dr. Murat ARAL yaptığı kısa bilgilendirme konuşmasında “Bugüne kadar Türkiye'de akredite olan tek bir üniversite hastanesi (9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Mikrobiyoloji Laboratuvarı) vardı. Türkiye'de ikinci bölgede tek akredite laboratuvar olmanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Fakültemizdeki birlik ve beraberliğin güçlendiği hoş muhabbetlerin edildiği sıcak bir atmosferde geçen program fotoğraf çekimleriyle son buldu.