KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Tıp Fakültesi

Fakülte Yönetiminden Bölüm Ziyaretleri-10.01.2020

Fakültemiz Yöneticileri Dekan Prof. Dr. Mehmet BEKERECİOĞLU, Dekan Yardımcıları Prof. Dr. Perihan ÖZTÜRK ve Doç. Dr. İsrafil ORHAN ile Fakülte Sekreteri Ali Rıza BEKLER Bahçelievler Kampüsü’nde bulunan Temel Tıp Bilimleri Bölümü’ne 9 Ocak 2020 Perşembe günü bir ziyaret gerçekleştirdiler.

Son derece sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret programı kapsamında; Temel Tıp Bilimleri Bölümü Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet BOŞNAK ve Bölümde görevli öğretim üyeleriyle yapılan toplantıda, Bölümün fiziki ve teknik alt yapı ihtiyaçları, Laboratuvar olanakları ve Temel Tıp Eğitimi sistemleri çerçevesinde karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu. Toplantı sonrasında, Bölümdeki laboratuvarlar ve Deneysel Araştırma Merkezine gidilerek buralarda yürütülen ders ve bilimsel çalışma ve olanakları hakkında bilgi veren Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet BOŞNAK ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Bölümde görevli personel adına Fakültemiz Yöneticilerine teşekkürlerini iletti.

Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Mehmet BEKERECİOĞLU da gösterdikleri sıcak ve samimi ilgiden dolayı Bölüm Başkanı ve öğretim üyelerine teşekkür ederek; bütün gayret ve hedeflerinin Fakülteyi bulunduğu konumdan bir adım daha öteye taşıyabilmek olduğunu, bu çerçevede Temel Tıp Eğitimini çok önemsediklerini ve Temel Tıp Bilimleri Bölümünün geliştirilerek güçlendirilmesi için kendilerine her türlü desteğin verileceğini ifade etti.