KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Tıp Fakültesi

Fakültemizde Araştırma Görevlisi Temsilcileri Seçimi Yapıldı.-23.11.2018

Fakültemizde 22 Kasım 2018Perşembe günü gerçekleştirilen "Araştırma Görevlisi Temsilcisi" seçimleri ile ilgili süreçler tamamlanmıştır. Bu sonuçlara göre;

a) Fakülte Temsilcisi : Adaylardan, Kardiyoloji Anabilim Dalında görevli Arş.Gör.Dr. Murat KERKÜTLÜOĞLU, seçim sonuçlarına göre en çok oyu alarak Fakülte Araştırma Görevlisi Temsilcisi olarak seçilmiştir.

b) Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Temsilcisi : Dahili Tıp Bilimleri Bölüm Temsilciliği için yalnızca bir adayın başvurması sebebiyle seçim yapılmamış ve adaylık başvurusunda bulunan Acil Tıp Anabilim Dalında görevli Arş.Gör.Dr. Süleyman GÖK, Fakültemiz Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Araştırma Görevlisi Temsilcisi olarak atanmıştır.

c) Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Temsilcisi : Cerrahi Tıp Bilimleri Bölüm Temsilciliği için yalnızca bir adayın başvurması sebebiyle seçim yapılmamış ve adaylık başvurusunda bulunan Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalında görevli Arş.Gör.Dr. Ziya KURŞUN, Fakültemiz Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Araştırma Görevlisi Temsilcisi olarak atanmıştır.

d) Temel Tıp Bilimleri Bölümü Temsilcisi : Temel Tıp Bilimleri Bölüm Temsilciliği için her hangi bir adayın başvurmaması sebebiyle Bölüm Temsilciliği boş kalmıştır.

Temsilcilik görevini üstlenen Araştırma Görevlilerimizi tebrik eder çalışmalarında başarılar dileriz. Ayrıca temsilcilik seçimleri sürecinde yoğun bir ilgi ve katılım sağlayan Araştırma Görevlilerimize de teşekkür ederiz.