KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Tıp Fakültesi

Fakültemize Yeni Katılan Öğrencilerle Tanışma Programı Gerçekleştirildi-12.09.2018

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılında ÖSS sonuçlarına göre Fakültemize yerleşen 1. Sınıf öğrencilerimiz ile Fakülte Yöneticileri ve hocalarımız tanışma programında bir araya geldiler.

10 Eylül 2018 Pazartesi günü gerçekleşen program öncesinde yapılan Açılış Dersinde Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Kamile GÜL, Fakültemizi tercih ederek yerleşen ve kayıt yaptıran öğrencilerimizi tebrik etti. Öğrencilere Fakültemiz, Üniversitemiz ve İlimiz hakkında kısa bilgiler veren Dekan GÜL, öğrenci odaklı yönetim anlayışıyla hareket ederek eğitim hayatlarının her döneminde öğrencilerin yanında olduklarını belirtti. Doktorluk mesleğinin kutsal bir meslek olduğunu, ancak severek yapılabileceğini bu sebeple mesleklerini ve insanları sevmelerini, başarılı bir hekim olabilmek için ise çok çalışmaları gerektiğini belirterek öğrencilere bilgi ve tecrübelerinden kesitler aktardı.

Açılış dersinin ardından hazırlanan kokteyle geçildi. Çeşitli ikramların yer aldığı kokteylde öğrenciler, Fakülte Yöneticileri ve hocalarıyla sohbet imkânı buldular.

Bazı öğrenci velilerinin de katılım sağladığı güzel bir tanışma ortamının oluştuğu program hoş sohbetler ve fotoğraf çekimleriyle sona erdi.